Lemuria to pływający, samowystarczalny apartament na wodzie, który pozwala na swobodne przemieszczanie się bez konieczności posiadania patentu sternika motorowodnego.

Przygotowaliśmy tę małą przestrzeń w  sposób, który zapewnia komfortowe spędzanie czasu, w którym jest funkcjonalnie i estetycznie. Lubimy jakość i jesteśmy zwolennikami naturalnych materiałów, dlatego mamy nadzieję, że docenione zostaną użyte przez nas elementy wyposażenia.

Z uwagi na niewielkie rozmiary domek przystosowany jest do noclegu dla 4 osób i jest to najbardziej komfortowa ilość, natomiast jednostką może pływać 6 osób. Przeszklony salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras zapewnia oczyszczający widok na wodę i zieleń, co sprawia, że nawet codzienne czynności czy praca stają się tu relaksem, a zaciszna sypialnia pozwala na zanurzenie się przed snem w dobrej książce i na regenerację ciała w nocy. Lemuria została wyposażona także w łazienkę z toaletą i prysznicem zapewniając tym pełen komfort ich użytkownikom.


Salon

Przeszklony aluminiowymi oknami salon ze skórzaną rozkładaną sofą, rozkładanym drewnianym stołem z 4 krzesłami, lekkim przenośnym stolikiem, drewnianą komodą, telewizorem oraz konsolą sterowniczą z kamerą cofania, echosondą oraz sprzętem audio. Ozdobne zasłony w salonie zapewniające intymność w nocy.


Taras

Zabezpieczony barierkami taras przedni oraz tylny z drabinką do wchodzenia do wody. Dwa relaksacyjne, składane leżaki firmy Lafuma o zerowej grawitacji. Górny taras z dużym, wygodnym narożnikiem i stolikiem zabezpieczony barierkami.


Sypialnia

Sypialnia z łóżkiem, pod którym w pojemnej skrzyni jest miejsce na walizki z półkami na drobne przedmioty oraz regulowanymi kinkietami. 4 komplety pościeli, szer. 140 cm powleczone naturalną, bawełnianą poszewką.


Kuchenka

Salon z aneksem kuchennym z lodówką w zabudowie, płytą gazową, zlewozmywakiem i ekspresem na kawę na kapsułki Tchibo. W szafkach kuchennych porcelanowe naczynia, kubki, kieliszki i sztućce w zestawie dla 6 osób oraz garnek i patelnię.


Łazienka

Łazienka z prysznicem, umywalką oraz toaletą. Suszarka do włosów. Zestaw ręczników.


Silnik

Silnik zaburtowy Yamaha 9,9 KM, panele fotowoltaiczne, butla gazowa, kanister na paliwo.


Oświetlenie

Sufit z oświetleniem LED, podłoga z paneli winylowych z wełnianym chodnikiem. Oświetlenie zewnętrzne.


Apteczka, kapoki

3 kotwice, koło ratunkowe, kapoki, apteczka.


Internet Wifi


Telewizja


Ogrzewanie gazowe